Поверніть пристрій
Поверніть пристрій в портретний режим
для продовження використання сайту.
Наші контакти:
Адреса виробничих потужностей: 64240, Харківська обл., Балаклійський район, с. Борщівка, вул. Крикунівка 19
Юридична адреса:
08631, Київська обл., Васильківський район, смт. Глеваха, вул. Підприємницька 8, офіс 305
Email: info@boz.com.ua
Відділ закупівель:
Телефон: +38 (068) 608 22 24
+38 (066) 083 81 92
Email: procurement@boz.com.ua
Відділ продажу:
Телефон: +38 (067) 613 60 13
+38 (098) 194 92 32
Email: sales@boz.com.ua
Відділ логістики:
Телефон: +38 (068) 224 66 90
+38 (066) 083 81 92
Email: logistics@boz.com.ua
Бажаєте співпрацювати?
Залиште свої данні, напишіть повідомлення та натисніть кнопку «надіслати»
Відправляючи заявку я погоджуюся з умовами передачі та обробки особистих даних.
Відділ експорту:
Телефон: +38 (067) 613 60 13
Email: export@boz.com.ua
Бажаете співпрацювати?
Залиште свої данні, напишіть повідомлення та натисніть конопку «стати партнером»
Я погоджуюся з умовами передачі та обробки персональних даних.
Політика конфіденційності
- Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

- Особиста інформація користувачів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

Які дані збираються на сайті:
- При добровільній реєстрації на отримання новин Ви відправляєте своє Ім'я та E-mail і номер телефону через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані:
- Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.
Ваші ім'я, E-mail і номер телефону не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Як ці дані використовуються:
- На сайті використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

- Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або повідомляв про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються:
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

- Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

- Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходи безпеки, щоб захистити її.

- Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

- У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

- Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: info@boz.com.ua
ЗАКРИТИ ІНФОРМАЦІЮ