Поверніть пристрій
Поверніть пристрій в портретний режим
для продовження використання сайту.
Ми виробляємо власну продукцію на сучасному заводі.
Сьогодні Балаклійський олійний завод, це:
Сучасний технологічний завод на сході України
Виготовлення великого асортименту олії
Сучасна швидкісна
лінія розливу
Дотримання усіх екологічних норм
-Балаклійський олієпереробний завод розташований в Україні, Харківській області Балаклійського району, в селі Борщівка.

-Завод був введений в експлуатацію з 1-го вересня 2003 року. Устаткування заводу модернізовано і повністю автоматизовано.

-Для вироблення пресової соняшникової олії вищого ґатунку на заводі впроваджено схему дворазового пресування.

-Завод має повністю обладнану, облаштовану свою власну сертифіковану лабораторію.
Сертифікати:
FSSC 22000 – сертифікація системи харчової безпечності виробництва, включаючи ISO 22000 – системи управління безпекою виробництва, з попереджувальними програмами спектру технічних специфікацій ISO/TS 22002 (виробництво їжі, кейтеринг, сільське господарство, пакування продуктів харчування) та інші додаткові вимоги.
ISO 9001 – управління системою якості процесу виробництва
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Балаклійський олійний завод, пропонує оптовий продаж соняшникової олії наливом, макухи та лушпиння
Бажаете співпрацювати?
Залиште свої данні, напишіть повідомлення та натисніть конопку «стати партнером»
Я погоджуюся з умовами передачі та обробки персональних даних.
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Олія рослинна
-Олія соняшникова рафінована дезодорована, виморожена;
-Олія соняшникова нерафінована (першого гатунку);
-Олія cоєва нерафінована;
-Олія рапсова нерафінована;
-Олія органічна соняшникова рафінована;
-Олія органічна соняшникова нерафінована;
-Олія кукурудзяна рафінована;
-Олія кукурудзяна нерафінована.

-Відвантажується з заводу наливом в автоцистерни, у Flexi-Tank, а також в залізничні цистерни.
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Макуха
- Макуха соняшникова органічна;
- Макуха соняшникова;
- Макуха кукурудзяна.

-Відвантаження макухи соняшникової проводиться з заводу насипом, або фасується в мішки (25, 40 кг) та біг-беги (1000 кг).
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Лушпиння соняшникове
-Відвантаження лушпиння соняшникового проводиться з заводу насипом.
Політика конфіденційності
- Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

- Особиста інформація користувачів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

Які дані збираються на сайті:
- При добровільній реєстрації на отримання новин Ви відправляєте своє Ім'я та E-mail і номер телефону через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані:
- Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.
Ваші ім'я, E-mail і номер телефону не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Як ці дані використовуються:
- На сайті використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

- Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або повідомляв про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються:
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

- Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

- Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходи безпеки, щоб захистити її.

- Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

- У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

- Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: info@boz.com.ua
ЗАКРИТИ ІНФОРМАЦІЮ