Поверніть пристрій
Поверніть пристрій в портретний режим
для продовження використання сайту.
Ми виробляємо власну продукцію на сучасному заводі.
Сьогодні Балаклійський олійний завод, це:
Сучасний технологічний завод на сході України
Виготовлення великого асортименту олії
Сучасна швидкісна
лінія розливу
Дотримання усіх екологічних норм
-Балаклійський олієпереробний завод розташований в Україні, Харківській області Балаклійського району, в селі Борщівка.

-Завод був введений в експлуатацію з 1-го вересня 2003 року. Устаткування заводу модернізовано і повністю автоматизовано.

-Для вироблення пресової соняшникової олії вищого ґатунку на заводі впроваджено схему дворазового пресування.

-Завод має повністю обладнану, облаштовану свою власну сертифіковану лабораторію.
Сертифікати:
FSSC 22000 – сертифікація системи харчової безпечності виробництва, включаючи ISO 22000 – системи управління безпекою виробництва, з попереджувальними програмами спектру технічних специфікацій ISO/TS 22002 (виробництво їжі, кейтеринг, сільське господарство, пакування продуктів харчування) та інші додаткові вимоги.
ISO 9001 – управління системою якості процесу виробництва
Фото Балаклійського олійного заводу:
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Балаклійський олійний завод, пропонує оптовий продаж соняшникової олії наливом, макухи та лушпиння
Бажаете співпрацювати?
Залиште свої данні, напишіть повідомлення та натисніть конопку «стати партнером»
Я погоджуюся з умовами передачі та обробки персональних даних.
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Олія рослинна
-Олія соняшникова рафінована дезодорована, виморожена;
-Олія соняшникова нерафінована (першого гатунку);
-Олія cоєва нерафінована;
-Олія рапсова нерафінована;
-Олія органічна соняшникова рафінована;
-Олія органічна соняшникова нерафінована;
-Олія кукурудзяна рафінована;
-Олія кукурудзяна нерафінована.

-Відвантажується з заводу наливом в автоцистерни, у Flexi-Tank, а також в залізничні цистерни.
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Макуха
- Макуха соняшникова органічна;
- Макуха соняшникова;
- Макуха кукурудзяна.

-Відвантаження макухи соняшникової проводиться з заводу насипом, або фасується в мішки (25, 40 кг) та біг-беги (1000 кг).
ОПТОВИЙ ПРОДАЖ
Лушпиння соняшникове
-Відвантаження лушпиння соняшникового проводиться з заводу насипом.
Політика конфіденційності
- Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

- Особиста інформація користувачів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

Які дані збираються на сайті:
- При добровільній реєстрації на отримання новин Ви відправляєте своє Ім'я та E-mail і номер телефону через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані:
- Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.
Ваші ім'я, E-mail і номер телефону не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Як ці дані використовуються:
- На сайті використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

- Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або повідомляв про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються:
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

- Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

- Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходи безпеки, щоб захистити її.

- Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

- У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

- Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: info@boz.com.ua
ЗАКРИТИ ІНФОРМАЦІЮ